Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Aslan Nakliyat - Diyarbakır / Yenişehir Nakliyat

Aslan Nakliyat

Firma toplam 3 yorum almış, 379 kez incelenmiştir.

Yenişehir, Diyarbakır

Adres: Selahattin Eyyubi Mahallesi, 339. Sokak Çolak-4 Apt. A Blok Altı No:20/ A-c

FİRMA HAKKINDA

Geçmişten gelen tecrübesi ve profesyonel hizmet anlayışı ile  çalışan ekibimiz sayesinde firmamız en kaliteli taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Aslan Nakliyat zahmetli sevkiyat problemlerinizi sona erdirir. Titiz servislerimizle tamamen sizin emrinizdeyiz. Şehir içi, Şehirler arası, Evden Eve, Bürodan Büroya, Sigortalı Güvenli, Lüx Taşımacılık, alanında karşılaşabileceğiniz tüm güçlükleri çözmeye hazırız.

Mesafeler bizim için önemsizdir.Eşyalarınızı evden eve , şehirden şehire Uzman kadrolarımızla en temiz malzemelerimizle ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile 24 saat 365 gün Siz Sayın Müşteri Adaylarına Hizmet Etmekten Onur Duyarız… Yegane gayemiz müşterilerimizin taleplerini yerine getirmektir. Bize sadece taşıma isteğinizi iletiniz. Zamana uygun olarak değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yol’la Sevk edileceğini size bildiririz. Yılların deneyimi tecrübeli personelimiz ile hizmet alanımızla güvenli tek adresiyiz. Aldığımız eşyaları hiçbir sıkıntı çıkmadan yeni adresinize eksiksiz olarak teslim etmekteyiz.  Aynı zamanda bu işlemi çok kısa sürelerde yapmaktayız. Firmamız son teknoloji ürünlerinin de içerisinde bulunduğu geniş filosu sayesinde her türlü taşımacılık işlemini rahatça gerçekleştirebilmektedir

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Ferda KESKİN 5.0
  10-01-2022 22:27:20

  Diyarbakır a ilk kiradan lojmana taşınırken tercih etmiştim. Dört yıl sonra Diyarbakır dan taşınırken yine Aslan Nakliyat i tercih ettim. Çok profesyonel bir firma. Eşyaları mükemmel paketliyorlar. Çalışanlar çok sıcakkanlı. Hiç bir eşyaya Zarar gelmedi. Çok teşekkür ederim.

 • Ferhat Gayrıanal 5.0
  10-01-2022 22:27:43

  Çok güzel bir esnaf Allah yolunu açık etsin inşallah

 • murat mutlu 5.0
  10-01-2022 22:28:04

  Bugun evimin esyasini arslan nakliyat taşıttım. Tam dedikleri saatte geldiler en kısa sürede güzel yüzlü personelleriyle, titizlikle güvenilir bir şekilde taşıdılar. O kadar memnun kaldım ki kendim buraya da yazma isteğim oldu. Orda burda 200 300 ucuz diye eşyalarınızı harap etmeyin. Arslan nakliyat eşyanızı teslim edin gönül rahatlığıyla yeni evinizde oturun. Burdan değerli personellerine ve sıddık abimize çok teşekkür eder hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

Aslan Nakliyat
Sıdık Aslan Bayram Aslan

10-01-2022

http://www.aslan-nakliyat.com

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Tüm Türkiye Evden Eve Nakliye Ve müşteri Platformu