Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Kader Evden Eve Nakliyat - Diyarbakır / Kayapınar Nakliyat

Kader Evden Eve Nakliyat

Firma toplam 1 yorum almış, 317 kez incelenmiştir.

Kayapınar, Diyarbakır

Adres: Peyas Mah 469. Sk. Güney 1 Koop No:1

FİRMA HAKKINDA

Diyarbakır Kader Nakliyat

Diyarbakır evden eve nakliyat sektöründe 2010' dan bu yana edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübelerimiz ile siz saygı değer müşterilerimize kaliteli, güvenilir, sigortalı, asansörlü ev taşıma hizmetini ekonomik cazip fiyat ile sunmaktan gurur duyarız. Tüm Türkiye geneli Şehir içi ve Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinize talip olan firmamız, Ev taşıma için dizayn edilmiş çelik kasa araçlar, Avrupa düzeyi teleskopik yük taşıma asansörleri, işinde ehli profesyonel taşıma elamanları ile güvenilir evden eve nakliyat hizmeti vermekten gurur duyarız..

Evden Eve Nakliyat : Şehir içi günlük, haftalık, Asansörlü Sigortalı Evden Eve Taşımacılık ve Parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Şehirlerarası Taşımacılık: Tüm Türkiye'ye ev taşıma içi dizayn edilmiş her ebatlarda çelik kasa araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.

Asansörlü Taşımacılık : Diyarbakır il ve ilçelerine 25' kata kadar Teleskopik yük taşıma asansörleri ile her türlü taşıma hizmeti vermekteyiz

Ev Taşıma Şirketleri : Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe Lider Öncü firma olmayı benimsemiş Kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Taşımacılık : Tüm iş yeri, büro, fabrika, banka ve kurumsal firmalara deneyimli elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Eşya Depolama : Kurumsal depolama hizmetimiz ile isterseniz muhtelif ofis, büro, arşiv ve ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz.

Parça Eşya Taşıma : Günlük ve haftalık tüm Türkiye' ye az miktarda eşya ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz...

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • mehmet can 5.0
    27-03-2022 22:20:05

    Mahsum ağabeyimden Allah razı olsun. Hepinizin malumu ki taşınmalar streslidir. Bütün samimiyetimle söylüyorum ki üstümde ne ufak bir yorgunluk ne taşınmanın yarattığı bir stres var. Eşyalarımız sapasağlam teslim edildi. Her şey için Kader Nakliyata teşekkürler. Bir daha taşınma olursa gözüm kapalı tercih ederim.

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Tüm Türkiye Evden Eve Nakliye Ve müşteri Platformu