Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Diyarbakır Altaş Evden Eve Nakliyat - Diyarbakır / Bağlar Nakliyat

Diyarbakır Altaş Evden Eve Nakliyat

Firma toplam 0 yorum almış, 316 kez incelenmiştir.

Bağlar, Diyarbakır

Adres: Siverek Cad. Özaydın Sitesi b Blok No 13

FİRMA HAKKINDA

Expertiz Hizmetleri Altaş Nakliyat, müşteri temsilcileri gelen evden eve nakliyat talebi doğrultusunda, ön görüşme ve eşyaların detayını net olarak saptayabilmek için müşteriden ekspertiz randevusu alır.Konusunda uzman olan eksper kararlaştırılan gün ve saatte keşif için adrese yönlendirilir. Görevli ekspertiz bu görüşme sonrasında , keşif esnasında aldığı notlar doğrultusunda ekspertiz raporu çıkarır. Altaş Nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile rahatsızlık vermeden eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.
Bu operasyon; özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit etmeyi gerektirmektedir. Tüm bu işler için sizinle baştan sona kadar birlikte olacak bir Müşteri Temsilcisi tayin edilir.
Firmamız müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu, teknik donanımları ile 24 saat istediğiniz zaman diliminde size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.Birçok ‘Evden eve nakliyat firması’ evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görür. Fakat Altaş Nakliyat olarak biz, aslında ailelerin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz.

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


    Henüz bu firmaya yorum yapılmamış.
Diyarbakır Altaş Evden Eve Nakliyat
Serdar Altaş

30-03-2022

http://

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Tüm Türkiye Evden Eve Nakliye Ve müşteri Platformu