Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Can 21 Evden Eve Şehir İçi Nakliyat - Diyarbakır / Kayapınar Nakliyat

Can 21 Evden Eve Şehir İçi Nakliyat

Firma toplam 1 yorum almış, 283 kez incelenmiştir.

Kayapınar, Diyarbakır

Adres: Huzurevleri Mah. Sıtkı Güral Cad. 47 Sk. No:36 Dostlar Ofisi

FİRMA HAKKINDA

Biz Kimiz?
2004 Yılından günümüze kadar bir çok sektöre web hizmetleri veren uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen bu web hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık ismimin Son Yazılım Bilişim hizmetleri olarak siz değerli müşterilerine web sektöründe öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...

Kalite Anlayışımız

Yazılım veya hizmetin tarafımızdan talep edilmesi ile ürünün size teslimine kadar tüm amacımız kaliteyi beklentilerinizin üzerinde tutmaktır. Tüm kalite anlayışını şu şekilde özetleyebiliriz;

Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Efsun Önal 5.0
    31-03-2022 00:23:56

    Çok saygılı ve efendi insanlar.. eşyaları güzelce tek tek paketleyip düzgün taşıdılar.. Eşyalara hiçbir zarar gelmeden söküp tekrar monte ettiler ve oyalanmadan hızlı çalıştılar.. teşekkür ederim..

Can 21 Evden Eve Şehir İçi Nakliyat
Mehmet Gül

31-03-2022

https://www.can21nakliyat.com/

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

Tüm Türkiye Evden Eve Nakliye Ve müşteri Platformu